benefiční běhy

DOBRÉ KILO

Vybrané úseky štafetového závodu MORAVA RUN běháme  pro dobrou věc

Každý rok je zvykem, že na MORAVA RUN startují týmy jejíchž startovné jde na dobrou věc. Při I. MORAVA RUN (2021) to byly týmy Želvy mimo a Slovácko pomáhá. Při II. MORAVA RUN (2022) to byl tým LOVE Dědině. A jinak to nebude ani na III. MR, který se poběží 18-19. 8. 2023.

DOBRÉ KILO

Pomáhat nás baví a benefiční běhy DOBRÉ KILO je způsob, jak můžeme více pomáhat i v průběhu roku, mimo hlavní závod, a zároveň tak veřejnosti představit úseky, ze kterých je složena trasa hlavního závodu MORAVA RUN. 

Jako startovné vybíráme 100,- Kč, které je věnováno na dobrou věc.

Jak to funguje 

Ke každému z moravarunských benefičních běhů je založena sbírka na portálu donio.cz, kde je podrobněji uvedeno kam a na co vybrané "startovné" půjde. Na benefiční běh je možné se přihlasit přímo v naší termínovce. Stačí uvést jméno a e-mail a tlačítkem "POBĚŽÍM, POMŮŽU" se přihlásit.

Po přihlášení jste přesměrováni přimo do sbírky, kam pošlete své startovné. Na běh si pak vemte potvrzení o přispěvku (potvrzovací e-mail nebo vypis z účtu apod.). Jako startovné vybíráme 100,- Kč a tak tyto benefiční běhy dostaly pracovní název DOBRÉ KILO. Přímo ve sbírce je možné výši příspěvku i upravit.

Příjemci obdrží vždy 100 % z vybrané částky. 

Do sbírky mohou přispět i ti, kteří se běhu nemohou zúčastnit