benefiční běhy

DOBRÉ KILO

Každý rok je zvykem, že na MORAVA RUN startují týmy jejíchž startovné jde na dobrou věc. Při I. MORAVA RUN (2021) to byly týmy Želvy mimo a Slovácko pomáhá. Při II. MORAVA RUN (2022) to byl tým LOVE Dědině. A jinak to nebude ani na III. MR, který se poběží 18-19. 8. 2023.

DOBRÉ KILO

Pomáhat nás baví a benefiční běhy DOBRÉ KILO je způsob, jak můžeme více pomáhat i v průběhu roku, mimo hlavní závod, a zároveň tak veřejnosti představit úseky, ze kterých je složena trasa hlavního závodu MORAVA RUN. 

Jako startovné vybíráme 100,- Kč, které je věnováno na dobrou věc.

Jak to funguje 

Ke každému z moravarunských benefičních běhů je založena sbírka na portálu donio.cz, kde je podrobněji uvedeno kam a na co vybrané "startovné" půjde. Na benefiční běh je možné se přihlasit přímo v naší termínovce. Stačí uvést jméno a e-mail a tlačítkem "POBĚŽÍM, POMŮŽU" se přihlásit.

Po přihlášení jste přesměrováni přimo do sbírky, kam pošlete své startovné. Na běh si pak vemte potvrzení o přispěvku (potvrzovací e-mail nebo vypis z účtu apod.). Jako startovné vybíráme 100,- Kč a tak tyto benefiční běhy dostaly pracovní název DOBRÉ KILO, který se zažil. Přímo ve sbírce je možné výši příspěvku i upravit.

Příjemce obdrží vždy 100 % z vybrané částky.