DEPO - OLOMOUC

Depo Olomouc je umístěno v Legionářské ulici. Ulice není průjezdná, ale oboustranně slepá. Na P1 - vyhrazené pro štafety, se najíždí z ulice Nová Hejčínská (kolem hotelu FIT). Na P2 - vyhrazené pro support sólo jezdců, se najíždí z ulice Studentská. Pokud je tato stránka otevřena v mobilním zařízení, je možné skrz seznam výše spustit navigaci přímo na vybrané parkoviště. Prezence štafetářů do úseku B2 bude probíhat od 18:00 do 20:00. 

Průjezd depem Olomouc

Sólo jezdci (330) bílá

Sólo jezdci (bílá) se v samotném depu nezdržují, depo projíždí až na jeho konec, kde mají k dispozici občerstvení a vyhrazené parkoviště pro support. Na P2 je možná vyměna kol, oděvů, občerstvení atd...

Jezdci B1 (106) žlutá

Jezdci z úseku B1 (žlutá) najíždí do depa po cyklostezce a k předání štafety se stahují na pravou stranu na chodník tak, aby cyklostezka zůstávala průběžně průjezdná. Na chodníku jsou vyznačena dokovací místa. Po předání štafety najíždí zpět na cyklostezku a stahují se doleva, kde opouští depo. 

Jezdci B2 (115) oranžová

Jezdce úseku B2 (oranžová) vpouští do depa pořadatel, dle pořadí blížících se závodníků v B1. Pro předávání štafet je připraveno 25 dokovacích míst. Závodník do B2 využije volné dokovací místo. Po převzetí štafety se stahuje směrem doprava vyjíždí z depa.