MORAVA  RUN

ŠTAFETOVÝ ZÁVOD NAPŘÍČ MORAVOU PODÉL ŘEKY MORAVY

14 - 15. 8. 2021

Medaile

Samozřejmě, že závody typu Morava run se neběží pro vítězství, ale pro zážitky. I tak bychom chtěli vítězům něco dát. Chvíli jsme přemýšleli co by to mělo být, aby se to dobře dělilo mezi členy týmu. Nakonec jsme skončili u staré ověřené klasiky - medaile. 

A protože vítězem se u nás stává každý, kdo dorazí do cíle máme vlastně medaile pro všechny. Jen pro první tři týmy trochu jiné.

Tvůrcem medailí pro Morava run je Radka Tesařová z projektu NaBedně.cz. V podstatě jsme jen poslali logotyp, hned první nástřel byl úžasný. Celý logotyp je z medaile vyseknut. Radka si pohrála s křivkami, zvedla M představující řeku Moravu a napojila jej na oko pro stuhu. Dostali jsme na výběr z několika možných tvarů a v úzkém kruhu rádců jasně vyhrál kulatý tvar. Zbylo jen dosadit prvky typu ročník a u medailí za umístění na bedně i kategorii. Medaile už jen zdobí jemná textura peří odkazující na heraldiku Moravské orlice.

Medaile pro všechny za účast má Ø 68 mm + ouško pro stuhu. U medailí za umístění je oko pro stuhu přímo v kulatém tvaru. Ten má Ø 80 mm a do textury je krom ročníku zasazena i kategorie. 

Nebyla by to medaile, kdyby neměla řádnou stuhu, která je také Radčinou prací. Stuha je široká 36 mm a dlouhá 950 mm (před zapošitím). Jak se Radce medaile povedly nám napište do komentářů pod galerií 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.